C325C242F3G5TA7301
MFR.Part #
C325C242F3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2348382
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.4nF 25V 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS