C324C682FAG5TA
MFR.Part #
C324C682FAG5TA
JLCPCB Part #
C1645529
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 6.8nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS