C324C473F2G5TA7301
MFR.Part #
C324C473F2G5TA7301
JLCPCB Part #
C1916835
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 200V 47nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS