C324C154F3G5TA
MFR.Part #
C324C154F3G5TA
JLCPCB Part #
C1647426
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
150nF 2.54mm 25V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS