C324C152GAG5TA7301
MFR.Part #
C324C152GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2374148
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1.5nF 2.54mm 250V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS