C324C151FAG5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C324C151FAG5TA
JLCPCB Part #
C1642364
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
150pF 2.54mm 250V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS