C324C124G5G5TA
MFR.Part #
C324C124G5G5TA
JLCPCB Part #
C1646175
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
120nF 2.54mm 50V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS