C324C105K1R5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C324C105K1R5TA7301
JLCPCB Part #
C2329178
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 1uF 2.54mm X7R ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS