C323C301GAG5TA
MFR.Part #
C323C301GAG5TA
JLCPCB Part #
C1639593
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 300pF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS