C323C150K3G5TA
MFR.Part #
C323C150K3G5TA
JLCPCB Part #
C1628122
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
15pF 25V 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS