C322C910G3G5TA
MFR.Part #
C322C910G3G5TA
JLCPCB Part #
C1640155
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 91pF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS