C322C512K3G5TA7301
MFR.Part #
C322C512K3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2245513
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 5.1nF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS