C322C392K3G5TA7301
MFR.Part #
C322C392K3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2245578
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 3.9nF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS