C322C105K5R5TA91707301
MFR.Part #
C322C105K5R5TA91707301
JLCPCB Part #
C600237
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1uF 5.08mm 50V X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS