C321C680F3G5TA
MFR.Part #
C321C680F3G5TA
JLCPCB Part #
C1641792
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
25V 6.35mm 68pF C0G ±1% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS