C320C683G5G5TA7301
MFR.Part #
C320C683G5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2429571
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 50V 68nF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS