C320C431KAG5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C320C431KAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2245566
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 430pF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS