C320C104K5R5TA7303
MFR.Part #
C320C104K5R5TA7303
JLCPCB Part #
C236029
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100nF 2.54mm 50V X7R ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS