C320C101K3G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C320C101K3G5TA
JLCPCB Part #
C1628595
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100pF 2.54mm 25V C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS