C320C100G3G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C320C100G3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2320094
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
10pF 2.54mm 25V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS