C318C682G3G5TA
MFR.Part #
C318C682G3G5TA
JLCPCB Part #
C1643962
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 6.8nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS