C318C162KAG5TA
MFR.Part #
C318C162KAG5TA
JLCPCB Part #
C1634299
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.6nF 250V 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS