C318C101M5R5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C318C101M5R5TA
JLCPCB Part #
C1622812
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100pF 5.08mm 50V X7R ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS