C317C822KBR5TA7301
MFR.Part #
C317C822KBR5TA7301
JLCPCB Part #
C2381289
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
5.08mm 630V 8.2nF X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS