C317C681KCR5TA
MFR.Part #
C317C681KCR5TA
JLCPCB Part #
C1643189
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
5.08mm 500V 680pF X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS