C317C472K1R5TA7301
MFR.Part #
C317C472K1R5TA7301
JLCPCB Part #
C600216
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 4.7nF 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS