C317C430JAG5TA
MFR.Part #
C317C430JAG5TA
JLCPCB Part #
C1630686
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 43pF 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS