C316C361G3G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C316C361G3G5TA
JLCPCB Part #
C1639029
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 360pF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS