C315C620GAG5TA
MFR.Part #
C315C620GAG5TA
JLCPCB Part #
C1639033
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 62pF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS