C315C432K5G5TA
MFR.Part #
C315C432K5G5TA
JLCPCB Part #
C1629512
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 4.3nF 50V C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS