C315C270JAG5TA7301
MFR.Part #
C315C270JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2247434
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 27pF C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS