C315C220K2G5TA7301
MFR.Part #
C315C220K2G5TA7301
JLCPCB Part #
C2181760
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 200V 22pF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS