C315C201KAG5TA
MFR.Part #
C315C201KAG5TA
JLCPCB Part #
C1628571
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 200pF 250V C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS