C20ALGR5330AASK
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C20ALGR5330AASK
JLCPCB Part #
C3805781
Package
Plugin
Description
-25℃~+70℃ 33uF 640V、1.4kV ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS