ALS81U752NJ350
MFR.Part #
ALS81U752NJ350
JLCPCB Part #
C1619820
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+105℃ 115mm 20.5A@10kHz 29mΩ@100Hz 31.8mm 350V 7500uF 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS