ALS81P224NS063
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS81P224NS063
JLCPCB Part #
C1617477
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 0.22F 194mm 29.9A@10kHz 31.8mm 63V 77mm 7mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS