ALS81H682QC250
MFR.Part #
ALS81H682QC250
JLCPCB Part #
C1614907
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+105℃ 15.6A@10kHz 250V 31.8mm 42mΩ@100Hz 67mm 6800uF 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS