ALS81H133NP250
MFR.Part #
ALS81H133NP250
JLCPCB Part #
C1616398
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 13000uF 146mm 22.6A@10kHz 23mΩ@100Hz 250V 31.8mm 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS