ALS81C682QM450
MFR.Part #
ALS81C682QM450
JLCPCB Part #
C1617248
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 131mm 25.4A@10kHz 28mΩ@100Hz 31.8mm 450V 6800uF 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS