ALS81C622NF400
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS81C622NF400
JLCPCB Part #
C1616219
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 19.8A@10kHz 31.8mm 31mΩ@100Hz 400V 6200uF 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS