ALS81C274QM040
MFR.Part #
ALS81C274QM040
JLCPCB Part #
C1615528
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 0.27F 131mm 31.4A@10kHz 31.8mm 40V 7mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS