ALS81C123QP350
MFR.Part #
ALS81C123QP350
JLCPCB Part #
C1638769
Package
Bolt,D90xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 12000uF 146mm 19mΩ@100Hz 27.8A@10kHz 31.8mm 350V 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS