ALS81A823DF025
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS81A823DF025
JLCPCB Part #
C1614486
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 12.8mm 14.5A@10kHz 20mΩ@100Hz 25V 36mm 6000hrs@105℃ 82000uF ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS