ALS81A822QM400
MFR.Part #
ALS81A822QM400
JLCPCB Part #
C3814120
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 131mm 23mΩ@100Hz 25.8A@10kHz 31.8mm 400V 8200uF 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS