ALS81A303LM100
MFR.Part #
ALS81A303LM100
JLCPCB Part #
C1615068
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 131mm 14mΩ@100Hz 25.3A@10kHz 28.5mm 30000uF 63.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS