ALS81A163KF100
MFR.Part #
ALS81A163KF100
JLCPCB Part #
C1619248
Package
Bolt,D51xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 105mm 16000uF 17.8A@10kHz 22.2mm 23mΩ@100Hz 51mm 7000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D51xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS