ALS80U752NW450
MFR.Part #
ALS80U752NW450
JLCPCB Part #
C1617135
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 169mm 24.2A@10kHz 26mΩ@100Hz 31.8mm 450V 7500uF 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS