ALS80H512MF350
MFR.Part #
ALS80H512MF350
JLCPCB Part #
C1617342
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 19.8A@10kHz 28.5mm 350V 36mΩ@100Hz 5100uF 66mm 8000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS