ALS80H392NF500
MFR.Part #
ALS80H392NF500
JLCPCB Part #
C1617953
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 19A@10kHz 31.8mm 3900uF 500V 61mΩ@100Hz 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS