ALS80H203QS350
MFR.Part #
ALS80H203QS350
JLCPCB Part #
C1617587
Package
螺栓,D90xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 13mΩ@100Hz 194mm 20000uF 31.8A@10kHz 31.8mm 350V 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS